Promocja

Z rabatem do 24 000 zł

Z odbiorem od ręki

Wejdź na salon.jeep.pl i zobacz samochody dostępne od ręki.

Czas na kolejną przygodę z samochodem Jeep® Wrangler Unlimited. To pojazd przygotowany na każdą okoliczność. Poradzi sobie z wszelkimi przeszkodami, jest idealny do jazdy zarówno na szlaku, jak i po nieprzewidywalnej „miejskiej dżungli”. To jedyny dostępny na rynku, prawdziwy pojazd terenowy z otwarty nadwoziem, standardowo wyposażony w wytrzymałą i zmywalną kabinę z funkcjonalnymi korkami spustowymi w podłodze, ułatwiającymi czyszczenie pojazdu.

Benzynowy, turbodoładowany silnik o mocy 272 KM współpracuje z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów i zapewnia niesamowite doznania podczas jazdy. Nowy system napędu 4x4 Selec-Trac® oferuje stały tryb napędu 4x4 Full Time, który automatycznie załącza napęd na cztery koła, gdy warunki na drodze tego wymagają.

System multimedialny Uconnect™ czwartej generacji z 8,4-calowym ekranem dotykowym, umieszczony w środkowej konsoli centralnej, wyposażony jest w bezprzewodową łączność ze smartfonem oraz jest kompatybilny z Android Auto i Apple Car Play, dzięki czemu pozostaniesz w stałym kontakcie ze światem zewnętrznym oraz swoim samochodem. Dzięki ponad 65 systemom bezpieczeństwa będziesz czuł się pewnie i bezpiecznie podczas każdej przygody

Wrangler to prawdziwa ikona marki Jeep®. Jeśli masz w sobie duszę odkrywcy, to jest to samochód stworzony dla Ciebie.

Wejdź na salon.jeep.pl i zobacz samochody dostępne od ręki.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Prezentowany rabat dotyczy modelu Jeep Wrangler Unlimited z roku produkcji 2020. Emisja CO2 dla Jeepa Wranglera Unlimited: 201-213 g/km, mieszane zużycie paliwa: 9,0-10,0 l/100 km. Prezentacja produktu ma charakter poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy samochodu oraz wyposażenia mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciu.  Ilość samochodów w promocji ograniczona.


Logo