Promocja

JEEP® GLADIATOR OD 3340 ZŁ NETTO/MIES.
W abonamencie bez wpłaty własnej.

Jedyny pickup ze zdejmowanym dachem.

Ciesz się wolnością na każdej drodze i o każdej porze roku. Jeep® Gladiator może dostarczyć wrażenia prawdziwej otwartej przestrzeni dzięki szerokiej gamie zdejmowanych dachów: czarny lub lakierowany w kolorze nadwozia 3-panelowy Hard Top , składany miękki dach Soft Top lub zestaw dachów.

Konfiguracja Gladiatora to podwójna kabina i stalowa skrzynia ładunkowa z oświetleniem LED i ochronną warstwą natryskową.

Silnik turbodiesela 3.0L V6 wytwarza moc 264 KM oraz 600 Nm momentu obrotowego i działa doskonale w połączeniu z 8-biegową skrzynią automatyczną. Najnowsze oprogramowanie błyskawicznie dostosowuje osiągi na podstawie warunków i stylu jazdy, dzięki czemu Gladiator zawsze porusza się płynnie, wykorzystując moment obrotowy silnika do maksimum.

Jeep® Gladiator w abonamencie od 3340 zł netto/mies.

Wejdź na abonament.jeep.pl i poznaj szczegóły oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta wynajmu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 3340 PLN netto dotyczy samochodów Jeep Gladiator OVERLAND V6 3.0 Mjet 260 KM A8 4X4 z roku produkcji 2021 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, bez wpłaty własnej. W podanej racie zawarte jest ubezpieczenie OC. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci FCA Poland.

Logo