Fiat 500L Cross

Już od zł 75 600
Modele
Benzyna - Diesel
95 - 120 KM / 70 - 88 kW
4,0 - 8,2 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
Manulana

Szczegóły

Informacje o modelu

Nowy 500L Cross: wykracza poza sferę codzienności.

Dziel się niezapomnianymi doznaniami z tymi, na których najbardziej Ci zależy. Nowy Fiat 500L Cross: gdzie kończy się cywilizacja, zaczyna się przygoda.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Stylistyka

Najśmielszy członek rodziny, z atrakcyjnym, surowym wyglądem crossovera.

Wystarczy spojrzeć na jego twarz, z przednią osłoną, grillem i nowymi zderzakami z podwyższonym kątem natarcia, aby poznać jego przygodową naturę.

 

Nowy 500L Cross dumnie podkreśla swój crossoverowy charakter za pomocą srebrnych detali, takich jak boczne listwy, klamki oraz przednich i tylnych wstawek.

 

Złe warunki? Teraz to żadna wymówka. Nowy 500L Cross porusza się na oponach M+S i nowych 17-calowych aluminiowych felgach. Z opcjonalnymi czerwonymi zaciskami hamulców.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Wnętrze

Nowy Fiat 500L Cross to samochód, którym można wybrać się wszędzie, kiedy tylko zechcesz. Przeznaczony dla osób, które każdą chwilę wolnego czasu przemieniają w przygodę. Regulowane fotele, radio Uconnect 7’’ HD LIVE z dotykowym ekranem oraz USB i selektorem trybu jazdy uczynią każdą podróż niezapomnianą, zarówno w mieście, jak i w terenie.

 

Nowy 500L Cross to samochód pozwalający cieszyć się pełnią życia. Nowe wykończenie deski rozdzielczej i foteli tworzą atmosferę, podczas gdy przesuwana tylna kanapa oraz regulowane na wysokość fotele przednie podkreślają jego wszechstronność. Możesz dopasować pozycję fotela, a nawet odpocząć między kolejnymi punktami na trasie.

 

Podróże takie są: zabierasz ze sobą mnóstwo pękających w szwach walizek, a do domu wracasz bez pamiątek, ponieważ zabrakło na nie miejsca. Jednak w 500L Cross do dyspozycji masz bagażnik o pojemności 455 litrów. A jeśli okaże się to za mało, system Cargo Magic Space i składane tylne siedzenia uwolnią jeszcze więcej przestrzeni.

Weź ze sobą co tylko chcesz, ponieważ najlepsze co możesz zabrać podróży, to wspomnienia.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Technologia

Najnowoczeniejsza technologia, duch crossovera

Kto powiedział, że crossover musi być przestarzały? Nowy 500L Cross pełen jest najnowocześniejszych rozwiązań - takich jak selektor z trzema trybami jazdy oraz dotykowym ekranem UCONNECT 7” HD LIVE z USB - ucieszysz się, że masz je pod ręką. Odkrywaj świat i dziel się swoimi doświadczeniami.

 

Nowe radio UCONNECT 7’’ HD LIVE z dotykowym ekranem i wejściem USB

Radio z nowym 7-calowym ekranem dotykowym Dla najbardziej wymagających osób przygotowano system Beats. Gdziekolwiek jedziesz, zabierz swoją muzykę ze sobą.

 

Inteligentna kamera cofania

Wymagające drogi to nieodłączny element każdej podróży. Jednak niektóre są barierą nie do przejścia. Dlatego jedyne co możesz zrobić, to zawrócić i pojechać inną trasą. Bez obaw: w momencie wrzucenia wstecznego biegu uruchomiona zostanie kamera cofania, a na ekranie nowego 500L Cross pojawi się wyraźny obraz sytuacji z tyłu samochodu. Z dynamicznymi liniami manewry to łatwizna. Nie zrobisz nawet jednej rysy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz

Osiągi i bezpieczeństwo

Dostępne silniki:

  • Silnik benzynowy 1.4 Fire 16V 95KM
  • Silnik Diesla 1.6 MULTIJET II 16V 120KM

 

Jedź własną drogą

Nowy Selektor trybu jazdy, zlokalizowany na środku konsoli, pozwala wybrać między trzeba trybami jazdy (Normalnym, Traction+ oraz Gravity Control), dzięki czemu możesz dopasować ustawienie samochodu do rodzaju drogi.
Podróżując Fiatem 500L nie czujesz zmęczenia.

 

Bezpieczeństwo bierne najwyższych lotów

Nikt nie zadba o Twoją rodzinę lepiej jak rodzina 500L. Dlatego w 500L Cross montujemy nawet 7 poduszek powietrznych – dwie czołowe, dwie boczne, dwie kurtynowe oraz kolanową kierowcy.

 

Niechętnie wciskamy hamulec

Nowy system Autonomous City Brake to przyjemność z bezpiecznego prowadzenia. Przedni, laserowy czujnik wykrywa odległość od potencjalnych przeszkód na drodze w trakcie jazdy z prędkością do 30 km/h i w razie potrzeby samodzielnie zatrzymuje samochód, aby zapobiec lub zniwelować ryzyko kolizji. Nowy 500L nie zostawi Cię samego.

 

Absolutna równowaga

Bądź spokojny: o bezpieczeństwo Twojej rodziny dbają najwyższej jakości systemy. W 500L Cross, dzięki elektronicznej kontroli równowagi (ESC), masz pełną kontrolę nad samochodem – na śliskiej nawierzchni i w innych awaryjnych sytuacjach. System obejmuje także ASR/MSR, funkcję Hill Holder ułatwiającą ruszanie na wzniesieniu, ABS, ERM i DST.

 

Hill Holder

Wspinaczka? W 500L Cross dobry start to nic nadzwyczajnego, nawet jeśli czeka Cię podjazd pod górę, ponieważ system Hill Holder zapobiega staczaniu się samochodu w momencie wciśnięcia sprzęgła.

 

Wszystko pod kontrolą

500L Cross zawsze wyciąga pomocną dłoń: służy mu do tego system Dynamic Steering Torque (DST), gwarantujący zwrotność samochodu na najwyższym poziomie.

 

Bezpieczeństwo w każdej sytuacji

System ERM (Electronic Roll Mitigation) to najnowocześniejsze rozwiązanie, podnoszące bezpieczeństwo jazdy poprzez identyfikację i zapobieganie ryzyku dachowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego samochodu?
Zadzwoń już teraz
Przetestuj
Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!
Kup
Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub poproś o ofertę.
Sfinansuj
Zapoznaj się z oferowanymi sposobami finansowania.

Wersje