Promocja

Leasing 4U+

- Możliwość finansowania zakupu nowych samochodów marki Alfa Romeo (wybrane wersje samochodów - wykaz samochodów objętych promocją w salonach Alfa Romeo)
- Niski całkowity koszt leasingu
- Minimum formalności
- Uproszczone procedury przyznania leasingu
- Szybka decyzja leasingowa
- Wysoki wykup gwarantowany przez wybranych dealerów Alfa Romeo - zapytaj o taką możliwość w Salonie
- Wszystkie formalności w salonie - możliwość rejestracji na lokalnych numerach tablic rejestracyjnych w wybranych punktach dealerskich/Oddziałach FCA Leasing
- Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń

ModelLeasing 4U+Zapoznaj się z atrakcyjnymi warunkami naszej promocji!
Pierwszy czynsz:"Od 10%"
Okres leasingu:"24-60 miesięcy (odpowiednio 23 - 59 czynszy leasingowych + wykup)"
Wartość rezydualna:"50% dla okresu 24 miesiące
45% dla okresu 36 miesięcy
35% dla okresu 48 miesięcy
20% dla okresu 60 miesięcy
"
Ubezpieczenia:"Obowiązowe finansowanie ubezpieczenia Bezpieczny Leasing lub GAP"
Dodatkowe informacje:"Wykup gwarantowany przez wybranych dealerów Alfa Romeo - zapytaj o taką możliwość w swoim salonie Alfa Romeo"
Chcesz dowiedzieć się więcej?

Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o.. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji Alfa Romeo. Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Wykup gwarantowany przez wybranych dealerów sieci FCA Poland S.A. (dane spółki: ul. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała). Podane warunki obowiązują według stanu na 02.01.2019 i mogą ulec zmianie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.