Promocja

- LEASING WOLNOŚĆ WYBORU: 595 OD 849 ZŁ NETTO MIES.
- Leasing od 100%
- Kredyt Prawdziwe 0%

Chcesz dowiedzieć się więcej?

1. Leasing Wolność Wyboru


Leasing Wolność Wyboru to najnowsza oferta Leasys Polska Sp. z o.o. obejmująca finansowanie nowych samochodów osobowych z roku produkcji 2019. Promocja kierowana jest głównie do małych firm oraz przedsiębiorców. Klient ma możliwość spłaty rzeczywistej utraty wartości auta podczas jego użytkowania, a nie całej wartości samochodu, jak ma to miejsce w większości produktów finansowych. Jest to również idealne rozwiązanie dla klientów zainteresowanych kupnem droższego samochodu – dzięki wysokiej wartości końcowej klient płaci czynsze leasingowe na podobnym poziomie, jak w przypadku zakupu tańszego auta w tradycyjnym leasingu ze standardową wartością końcową. Produkt Leasing Wolność Wyboru otrzymał wyróżnienie Najlepszy Produkt dla MSP 2019 nadane przez Gazetę Finansową w ramach publikacji Biznes Raport Turbiny Polskiej Gospodarki (wydanie 39 z dnia 27 września 2019).

Zalety Leasingu Wolność Wyboru dla klienta: 
     
 • Niska miesięczna rata leasingowa - klient nie spłaca wartości pojazdu, ponosi jedynie koszt utraty wartości pojazdu    
 • Brak obowiązku wniesienia opłaty wstępnej    
 • Bardzo elastyczne warunki oferty dające Klientowi możliwość dowolnego wyboru okresu umowy, zakładanego przebiegu kilometrów oraz wysokości wpłaty własnej     
 • Stały dostęp do nowych modeli – klient po okresie finansowania może zdecydować się na kolejny, nowy samochód będący przez cały czas na gwarancji producenta (dot. krótszych okresów eksploatacji/finansowania)    
 • Brak kłopotu związanego z odsprzedażą – po zakończeniu okresu wynajmu samochodu, klient zwraca samochód do dealera, a tym samym oszczędza czas na poszukiwanie nabywcy    
 • Klient zachowuje korzyści podatkowe wynikające z umowy leasingu    
 • Rynkowa stawka za nadprzebieg: od 30 groszy w zależności od modelu samochodu 
Warunki oferty Leasing Wolność Wyboru:
     
 • Nowe samochody osobowe marki Abarth z 2019 roku 
 • Okres leasingu: 24, 35, 36, 47,48 miesięcy    
 • Pierwszy czynsz: 0%-30%    
 • Maksymalna wartość odkupu do 60% w zależności od okresu i modelu samochodu - odkup gwarantowany jest przez dealera na podstawie Umowy odkupu    
 • Możliwość finansowania ubezpieczeń GAP, Bezpieczny Leasing, ubezpieczeń komunikacyjnych oraz produktów Mopar    
 • Stawka za przebieg powyżej limitu kilometrów uzależniona od modelu samochodu

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Szczegóły dotyczące leasingu są dostępne u autoryzowanych dealerów Abarth.
Kalkulacja dotyczy samochodów Abarth:
     
 • Abarth 595  1.4 T-Jet ELABORABILE w cenie 72 535 zł brutto z miesięczną ratą netto 849 zł (powiększoną o należny VAT)    
dla warunków: okres 36 miesięcy, czynsz inicjalny 10% ceny netto pojazdu, 35 miesięcznych rat. Średnioroczny deklarowany przebieg 20 000 km, opcjonalny wykup przez korzystającego. Szczegółowe warunki leasingu są określone w umowie. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej Klienta. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Prezentacja produktu na zdjęciu ma charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym, a niektóre z prezentowanych opcji wyposażenia są dodatkowo płatne. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.


2. Leasing od 100%

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji Abarth. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Abarth. Parametry leasingu: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu, całkowity koszt leasingu 100%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.


Logo